FAQ - najczęściej zadawane pytania | Światwebmasterów

FAQ

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że nie tylko! Świadczymy również usługi związane z tworzeniem stron responsywnych, czyli dostosowujących się do urządzeń mobilnych takich jak: smartfony, tablety, notebooki i wiele innych.

 

2. Czy będę później w stanie samodzielnie aktualizować lub modyfikować stronę?

Bez żadnego problemu, każda strona która posiada panel administracyjny ma taką możliwość. Zapewniamy szkolenia z obsługi panelu, co jest w większości przypadków zbędne ponieważ jest on bardzo intuicyjny . W bardzo prosty sposób pozwala na zmianę treść witryny(tekst, zdjęcia, a nawet ułożenie elementów na stronie.

 

3. Co należy zrobić, aby znaleźć się w czołówce najczęściej odwiedzanych stron?

Przede wszystkim powinno skorzystać się z tradycyjnego pozycjonowania, lub z nowoczesnego systemu reklamowego AdWords, który gwarantuje natychmiastowy efekt. Przy użyciu odpowiednio opracowanych i dobranych słów kluczowych pomożemy Ci się wyróżnić i zdobyć nową grupę konsumentów, a to wszystko z gwarancją stałych kosztów.

 

4. Czy muszę posiadać własny serwer?

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ zapewniamy rok domeny .pl lub com.pl oraz serwer za darmo. W razie chęci skorzystania z innego serwera można liczyć na naszą pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty!

 

5. Czy po zakończeniu prac związanych z tworzeniem strony można liczyć na pomoc w sprawach technicznych?

Naturalnie pomocy udzielamy w każdej chwili jesteśmy dyspozycyjni 24/7 i niezależnie od sytuacji. Udzielamy naszym klientom kompleksowego wsparcia technicznego i wszelkiego rodzaju wskazówek dotyczących realizacji działań.

 

6. Czy zajmujecie się wystawianiem przedmiotów na portalach aukcyjnych?

Oczywiście robimy wszystko co jest związane ze sklepami internetowymi, czy portalami ogłoszeniowymi dodatkowo wykonujemy szablony na takie strony jak: Allegro czy Ebay, do których oferujemy wprowadzanie przedmiotów oraz ich opis.

 

7. Zajmuję się działalnością międzynarodową i chciałbym wiedzieć czy istnieje możliwość stworzenia strony wielojęzycznej?

Nie znamy żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o programowanie, dlatego wykonane strony mogą być przetłumaczone na wszystkie dostępne języki.

 

8. Czy to prawda, że oferują Państwo procent od zlecenia nowego klienta?

W rzeczy samej dla każdej osoby, która pozyskała dla nas kolejnego zleceniodawcę, zobowiązujemy się przekazać 10% zysku od wykonanej usługi. Jedynym warunkiem jest podpisanie umowy z potencjalnym klientem. Nie interesuje nas stosowana przez Ciebie metoda, a jedynie efekt.

 

9. Gdzie znajduje się lokalizacja firmy oraz czy istnieje możliwość dojazdu do klienta?

Główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale część naszych współpracowników działa na terenie całej Polski. W kwestiach dojazdu i bezpośredniego kontaktu z klientem wszelkie wątpliwości są rozwiązywane indywidualnie. Wówczas umowy są podpisywane i realizowane w formie elektronicznej lub tradycyjnie przyjeżdżamy do klienta.

 

10. Czy w sytuacji wystawiania produktów wykonujecie również usługi fotograficzne?

Według życzenia klienta jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie usługi dodatkowe, ze względu na naszą wszechstronną współpracę z przedstawicielami innych dziedzin.

 

11. Wykonujecie Państwo usługę tworzenia i projektowania tekstów związanych z daną branżą lub zwykłych opisów produktów?

Posiadamy również zespół copywriter’ów, którzy są odpowiedzialni za wykonanie nowych opracowań oraz modyfikacji istniejących. Dzięki ich kreatywności i precyzyjności każda informacja bezbłędnie trafia do odbiorców.

 

12. Jak długo trwa tworzenie przez Was zwykłej strony internetowej lub sklepu?

Wszystko zależy od ilości informacji do przekazania, złożoności projektu. Każdorazowe dodatki oraz grafika na stronie są odrębnie mierzone czasowo. Jednak zawsze staramy się wykonywać naszą usługę w jak najszybszym czasie, aby nasz klient mógł czym prędzej działać na rynku w nowej lepszej odsłonie. Średni czas realizacji jest to 4-5 dni roboczych.

 

13. Czy można skorzystać z gotowych układów strony albo szablonów graficznych?

Posiadamy wiele indywidualnych projektów i pomysłów, dzięki czemu w razie braku Państwa własnej idei, możemy zaproponować 2 darmowe layout’y pasujące do upodobań klienta.

 

14. Chciałabym utrzymywać stały kontakt z klientem, aby móc poznawać na bieżąco jego zapotrzebowania. W jaki sposób mogłabym to robić?

Nie ma innego bardziej odpowiedniego rozwiązania, jak skorzystanie z komunikacji w social media. Zarządzając profilami firmowymi i stworzonymi przez nas kampaniami można stale kontrolować potrzeby odbiorców.

 

15. Dlaczego miałbym wybrać właśnie Waszą firmę, skoro na rynku jest tak duża konkurencja?

Odpowiedź jest prosta: wystarczy spojrzeć na nasze dotychczasowe realizacje i załączone do nich opinie, aby przekonać się, że wszystko co robimy to przede wszystkim na korzyść klienta! Działamy z myślą o naszych klientach oraz ich wydatkach, do których podchodzimy indywidualnie i wyrozumiale.

 

16. Gdzie będę mógł sprawdzać jak rozwija się moja firma, jak często moja strona jest odwiedzana, z jakich miast, państw?

Wszystkie informacje zawarte są w programie Google Analytics, który jest bezpośrednio połączony ze stroną. Wówczas otrzymujemy szczegółowe raporty związane z frekwencją i upodobaniami konsumentów.

 

17. Jakie rodzaje firm mają szansę się wypromować?

Wszystkie! Dzięki naszej bogatej ofercie, każde przedsiębiorstwo ma możliwość zaprezentowania własnej działalności, która za naszą sprawą trafi do wybranej grupy odbiorców, a naszemu klientowi zapewni wysoką pozycję na rynku i przede wszystkim jeszcze większe zyski.

 

18. W jaki sposób mogę uzyskać więcej potencjalnych klientów?

Za pomocą naszych fachowców od spraw marketingu pomożemy wykreować wizerunek Państwa firmy, tak aby stał się jak najbardziej rozpoznawalny dla szerokiego grona odbiorców. Wykorzystują tradycyjne formy reklamy jak i również bardziej nowoczesne metody promowania działalności np. marketing szeptany.

 

19. Jakiego rodzaju opcje są dostępne w sklepach internetowych?

Istnieje możliwość aktualizacji produktów lub usług oraz tworzona jest lista wszystkich zamówień, gdzie mamy możliwość potwierdzania wszelkich zmian drogą e-mailową. Dodatkowo wszystkie sklepy posiadają zintegrowane różne formy płatności.