Identyfikacja wizualna firmy · Jelenia Góra · Wrocław ŚwiatWebmasterów

Identyfikacja wizualna firmy

Projektowanie logotypów, wizytówek, druku wielkoformatowego

to podstawa przy profesjonalnym kreowaniu wizerunku firmy. Wszelka działalność powinna opierać się na reklamie, co prowadzi do wyodrębnienia się spośród innych na rynku danej branży. Każda  firma, szczególnie te nowo powstałe powinny zadbać o swoją identyfikację wizualną wśród konkurencji.

Usługi graficzne

identyfikacja wizualna firm - Światwebmasterów - tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafikaNaszym klientom oferujemy najkorzystniejsze dla nich formy identyfikacji wizualnej, dzięki czemu w prosty i szybki sposób zyskują coraz wyższą pozycję we własnej branży oraz zdecydowanie więcej potencjalnych klientów. Zajmujemy się usługami graficznymi związanymi bezpośrednio z projektowaniem stron i sklepów internetowych oraz komponowaniem elementów obrazujących przeznaczonych do druku, zarówno w formie rastrowej jak i wektorowej. Proponujemy wiele gotowych szablonów wspierających identyfikację wizualną firm, ale jesteśmy również otwarci na wszelkie pomysły ze strony klientów, które są realizowane według ich potrzeb. Jednocześnie działamy bazując na najnowszych trendach, technologiach oraz zasadach marketingu, dzięki czemu Twoja marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna i zapamiętywana. Mając na uwadze jak ważną rolę pełni identyfikacja wizualna projektujemy:

  • Logotypy stanowiące elementarny znak firmowy, które powinny być czytelne, atrakcyjne a w szczególności kojarzyć się z daną marką lub wykonywanymi usługami. Do każdego konceptu dołączamy księgę znaku, czyli dokument zawierający opis wszystkich zamieszczonych w logo elementów.
  • Wizytówki uznawane za podstawowy element identyfikacji wizualnej firmy. Wykonujemy je w różnorodnych formatach z możliwością laminowania: Mat, Błysk i Soft Touch.
  • Ulotki jako tradycyjną formę reklamy, która bardzo szybko trafia do szerokiego grona odbiorców. Ponadto proponujemy wszystkie najpopularniejsze formaty, jedno- lub dwustronny zadruk w różnorodnej gamie kolorów oraz wielkość nakładu aż do 5000 szt.
  • Banery i bilbordy to bardziej czytelna forma identyfikacji wizualnej,odporna na wszelkie warunki atmosferyczne oraz nadająca się do długookresowej reklamy na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych. Tworzymy je w każdej rozdzielczości, z możliwością obróbki  przy zachowaniu najwyższej jakości.
  • Plakaty będące standardowymi, ale bardzo powszechnymi materiałami reklamowymi. Drukowane są jednostronnie, w wielu formatach oraz na dowolnym wybranym papierze: Mat, Błysk lub Offsetowy.
  • Layout’y, czyli graficzne kompozycje strony zawierające wszelkie elementy estetyczne związane z kolorystyką, czcionką oraz rozmieszczeniem treści.
  • Roll-up’y będące praktyczniejszą wersją banerów ze względu na łatwe przenoszenie oraz możliwość nieskomplikowanej wymiany. Idealnie nadają się jako mobilna reklama na konferencjach czy rozmaitych spotkaniach marketingowych, dzięki którym identyfikacja wizualna Twojej firmy zyska na prestiżu

 

Identyfikacja wizualna firmy